yurtdışı egitim vize danışmanlığı yurtdisi yaz okulları hakkımzda iletişim

Click to get Flash Player
Get Adobe Flash player

or try to enable JavaScript and reload the page

Untitled Document
YURTDIŞI ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ

    Yurtdışında üniversite eğitimi, size Türkiye'nin ötesinde bir başka kültürü tanıma imkanı, bir başka eğitim sistemi ve daha da önemlisi bir başka dili öğrenme fırsatı verecek olan çok önemli bir seçimdir. Ve artık, Yurtdışındaki üniversiteler ülkemizdekiler ile hemen hemen aynı fiyatlarla eğitim veriyorlar. Bir de üstüne bir çoğunun sunduğu TOEFL yeterlilik gerektirmeden dil okulundan geçiş programları, bunların cazibesini daha da arttırıyor. 

    Üniversite eğitimi kararı sizin hayatınıza yön verecek olan önemli bir karar olduğundan sizin bu konudaki seçiminiz de oldukça önem taşıyor. Bu konuda şirketimiz size her türlü yardımı, yönlendirme ve danışmanlığı üniversitenin orjinal fiyatları dahilinde sizden hiç bir ek ücret talep etmeden gerçekleştirecek, en uygun üniversiteyi, en uygun fiyatlarla size sunacaktır. Dil okulundan üniversite geçişlerde ise, bu programı sunan dil okulları ile gerekli bağlantıları sağlayacak, ve geçiş ile ilgili tüm detay danışmanlığınızı da yapacaktır. Aşağıda İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya üniversite geçiş programları hakkında bilgileri bulabileceksiniz. Herhangi bir konu ve sorunuzda danışmak için 0312 466 6100 pbx. numaramızdan, ya da iletişim formumuz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz.

                 üniveriste

amerika dik okulları
avustralya dil okulu
malta dil okulu
almaya dil okulları
LiveZilla Live Help
dil okulları yurt dışı eğitim vize danışmanlığı yurt dışı staj ingiltere dil okulları amerika dil okulu avustralya dil okulu almanya dil okulu kanada dil okulu malta dil okulu irlanda dil okulu ispanya dil okulu