yurtdışı egitim vize danışmanlığı yurtdisi yaz okulları hakkımzda iletişim

Click to get Flash Player
Get Adobe Flash player

or try to enable JavaScript and reload the page

Untitled Document
MALTA DİL OKULU
   
ec malta dil okulu

   163 sene İngiliz sömürgesinde kalmış Malta’ da resmi dil İngilizcedir. Bunun yanında, son yıllarda en büyük yatırımlarını eğitim alanına yapan ülke, küçük bir turist ve öğrenci adası görünümündedir. Birçok özelliği bakımından Bodrum’ a benzeyen Malta’da alacağınız kaliteli eğitimin yanı sıra unutulmaz bir tatil geçireceğinizden de emin olabilirsiniz.


    EC İngiliz kökenli bir okuldur ve Malta’daki okulunda da İngiltere’deki eğitim sistemi uygulanmaktadır. EC, Malta’ nın en güzel şehri olan St Julians’  ın merkezinde bulunmaktadır ve bütün restoran, cafe, club, eğlence ve alışveriş merkezlerine sadece yürüme mesafesindedir. EC’ de eğitim alan öğrenciler okulun kendine ait plajından ücretsiz yararlanabilmekte, çok uygun bir fiyatla 5 yıldızlı bir otelle ortak kullanılan yüzme havuzu ve fitness merkezinden yararlanabilmektedir.

Description: http://www.malta-turkiye.com/userfiles/Image/EC_MALTA%20EC_pic(1).jpgEC MALTA’ da ISO 9001 Kalite Belgesini alabilen tek okuldur ve eğitim kalitesi ile ün yapmıştır. 59 sınıfı ile 2 modern binadan oluşan EC’ de bütün sınıflar klimalı, rahat ve ferahtır. Ayrıca 47 bilgisayardan oluşan Bilgisayar odası ve sinirsiz kablosuz internet erişimi vardır

KONAKLAMA

Carlton Yurt, Lüx yurt ve aile yanı olmak üzere 3 şekilde konaklama tercih edebilirsiniz. Carlton Yurt daha genç öğrencilerimiz için uygundur, Lüx yurtlar ise apart şeklinde ve 3*-4* otel konforundadır. Aile yanı konaklamalar için aileler özenle seçilir ve konaklama yarım pansiyondur.

Konaklama Tipleri

          Aile Yanı: Malta’daki aile hayatını keşfetmek için en iyi yoldur aile yanında kalmak. Standart ve Superior konaklama seçenekleri vardır. Aileler okula 10 dakika yürüme mesafesinden 30 dakika otobüs yolculuğu uzaklığında olabilirler.

          Paylaşımlı Apartman: Tek kişilik ve çift kişilik odaların mevcut olduğu bu konaklama şekli bağımsız yaşamak isteyen öğrenciler için idealdir. Konumları okula 1 dakika yürüme mesafesinden 15 dakika otobüs yolculuğu uzaklığında değişebilir.

          Residence: Öğrencilerle yaşamak başka kültürlerden arkadaşlar edinmek ve kültürleri hakkında bilgi sahibi olmak için muhteşem bir yoldur. 18-25 yaşlarındaki öğrencilere açık olan bu konaklama tipi, okuldan 20 dakika uzaklıktadır. malta dil okulu

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Kursları

          Standart İngilizce Kursu

          Yoğun İngilizce Kursu

          Akademik Sömestr ve Yıl Kursları

          Mini Grup Kursları

          Bire Bir Özel Derslermalta dil okulu

Sınav Hazırlık Kursları

          FCE, CAE, BEC Sınav Hazırlık Kursları

          TOEFL Sınav Hazırlık Kursları

          IELTS Sınav Hazırlık Kursları

          GMAT, GRE Sınav Hazırlık Kursları

          SAT Sınav Hazırlık Kursları

malta dil okulu

İş İngilizcesi Kursları

          Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri

          İş İngilizcesi Mini Grup Kursları

          Sınıf Dışı Aktiviteli Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri

Club 50+ Yaş Üstü Aktivite ve İngilizce Kursları

Yaz Okulları

          Freestyle: 16-20 yaş arası öğrencileri kabul eden programda öğrenciler haftada 20 ders İngilizce eğitimi alırlarken çeşitli gezi ve aktiviteler ile hareketli bir yaz geçirirler. Yurt konaklama ve yemekler programa dahilindedir.

          Classic: 13-17 yaş grubuna hitap eden kursta haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir. Konaklamalar resort veya yurtta sunulur. Arzu eden öğrenciler aile yanı konaklama tercih edebilirler.

          Yaz Kampları: 8-13 yaş grubu için sunulan yaz kampları Malta’nın önde gelen okullarından Chiswick House’da sunulur. Otelde konaklama ve yemekler programa dahilindedir.

          Adventure: 13-17 yaşa uygun programda İngilizce eğitiminin yanısıra çok sayıda aktivite ve spor faaliyeti ile son derece keyifli eğitim ve gezi tatili sunulur. Otelde konaklama ve yemekler program dahilindedir.   

amerika dik okulları
avustralya dil okulu
malta dil okulu
almaya dil okulları
LiveZilla Live Help
dil okulları yurt dışı eğitim vize danışmanlığı yurt dışı staj ingiltere dil okulları amerika dil okulu avustralya dil okulu almanya dil okulu kanada dil okulu malta dil okulu irlanda dil okulu ispanya dil okulu