yurtdışı egitim vize danışmanlığı yurtdisi yaz okulları hakkımzda iletişim

Click to get Flash Player
Get Adobe Flash player

or try to enable JavaScript and reload the page

Untitled Document
IRLANDA – DUBLIN
   
geos dil okulu

    İrlanda’ nın başkenti olan Dublin Batı Avrupa’da yer alıp, büyük Avrupa şehirlerinin sunduğu olanakları sunarken küçük şehirlere has bir çekiciliğe de sahiptir.Geos Dublin’in en popüler merkezinde, restoran, alışveriş merkezleri, cafe, banka ve müzelere yakın bir konumdadır.

    Birçok ülkeden gelen öğrenciler hem öğrenme sürecini olumlu etkileyen hem de değişik kültürlerin kaynaşmasına imkân sağlayan bir ortam yaratmaktadır. Okulda zengin çalışma kaynakları, televizyon, video, kütüphane ve bilgisayarda çalışma olanakları sunulmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin birebir görüşebilecekleri akademik danışmanları olacaktır.

Geos’ta öğrenciler modern donatılmış sınıflarda esnek ders saatleriyle rahat ve kaliteli bir eğitim almaktadırlar. Okulun öğrenci kapasitesi 72 öğrencidir ve her sınıf kapasitesi en fazla 12 öğrenci ile sınırlıdır. Dersler yoğun İngilizce olarak verilmektedir, bunun dışında Cambridge FCE ve CAE hazırlık kursları, gezinti ve konuşma kursları Geos’ un sunmuş olduğu diğer eğitim programlarıdır.

 

                                geos irlanda dil okulu


 

amerika dik okulları
avustralya dil okulu
malta dil okulu
almaya dil okulları
LiveZilla Live Help
dil okulları yurt dışı eğitim vize danışmanlığı yurt dışı staj ingiltere dil okulları amerika dil okulu avustralya dil okulu almanya dil okulu kanada dil okulu malta dil okulu irlanda dil okulu ispanya dil okulu