yurtdışı egitim vize danışmanlığı yurtdisi yaz okulları hakkımzda iletişim

Click to get Flash Player
Get Adobe Flash player

or try to enable JavaScript and reload the page

Untitled Document
BRIGHTON     LONDRA   EASTBOURNE   
   
geos

    Brighton iki üniversiteye sahip, genç ve kozmopolit bir şehirdir. Eğlence, restaurantlar, moda, alışveriş, müzik ve sanat gibi alanlardaki etkinlikleriyle İngilizler için de popüler bir yer olan Brighton aynı zamanda Royal Pavilion sarayıyla tarihle doludur.

    Londra’dan trenle 1 saatten az suren ve her havaalanına kolayca ulasilabilen bir yerde olması nedeniyle buradan Avrupa’ya kolayca seyahat edebilirsiniz.

    Okul neredeyse yanında kalınacak ailelerin hepsinin bulunduğu; restaurantlardan dükkânlardan otobüs ve tren istasyonlarından sadece birkaç dakika uzaklıkta olan bir yerleşim alanı bulunmaktadır.
Okulda kaliteli öğretmenler eşliğinde olan keyifli dersler, yanında kalınacak ailelerin okula yürüyüş mesafesinde bulunması ve genç hareketli bölgede olması nedeniyle GEOS tercih sebebidir.                            brighton

 

Brighton Dil Okulu        Londra Dil okulu     Eastbourne Dil Okulu

amerika dik okulları
avustralya dil okulu
malta dil okulu
almaya dil okulları
LiveZilla Live Help
dil okulları yurt dışı eğitim vize danışmanlığı yurt dışı staj ingiltere dil okulları amerika dil okulu avustralya dil okulu almanya dil okulu kanada dil okulu malta dil okulu irlanda dil okulu ispanya dil okulu