yurtdışı egitim vize danışmanlığı yurtdisi yaz okulları hakkımzda iletişim

Click to get Flash Player
Get Adobe Flash player

or try to enable JavaScript and reload the page

Untitled Document
BRIGHTON   CAMBRIDGE    LONDRA   OXFORD   HASTINGS
   
embassy

    Brighton okyanus kıyısında yarım adayı andıran coğrafi yapısı, ılıman havası ve hareketli plajıyla İngilterenin Egesi Akdenizi olarak adlandırılır. Brighton’ ın bir diğer özelliği de sanatsal etkinlikleriyle festivalleri,konserleriyle de İngilterenin gözde kentlerinden biri olmasıdır. Brighton bir çok yere yürüme mesafesindedir ve gece kulübünden çıktıktan sonra evinize ya da yurdunuza yürüyerek dönebileceğiniz kadar güvenilir bir kenttir.

    
     Embassy Ces okul binası merkezde Brighton tren garının hemen arkasında bulunmaktadır ve Brighton’ın şüphesiz en lüx ve modern binasında eğitim veren okuldur. Okul, alışveriş merkezlerine, bankalara, publara, cafelere, ve sahile 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Güneşli havalarda kitabınızı ya da kahvenizi alarak plaj da bulunan meşhur Brighton Pier’e gidip günün yorgunluğunu atabilirsiniz.
    Embassy Ces in donanımlı ve lüks iki güzel yurdu bulunmaktadır. Biri okul binasının hemen arkasında bulunur ve okulun içinden yurda bir geçiş yolu da vardır. İkinci yurt ise popüler, sakin ve Brighton un yerel nezih ailelerinin yerleşmiş olduğu Hove dadır. Hove Brighton merkeze 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Aile yanı konaklamaları Brighton merkezde yada Hove da olmak üzere güvenilir ve ilgili aileler olarak seçilmiştir.

    embassy dil okulu       embassy dil okulu

 

Brighton Dil Okulu    Cambridge Dil Okulu     Londra Dil okulu     Oxford Dil Okulu    Hastings Dil Okulu

amerika dik okulları
avustralya dil okulu
malta dil okulu
almaya dil okulları
LiveZilla Live Help
dil okulları yurt dışı eğitim vize danışmanlığı yurt dışı staj ingiltere dil okulları amerika dil okulu avustralya dil okulu almanya dil okulu kanada dil okulu malta dil okulu irlanda dil okulu ispanya dil okulu