yurtdışı egitim vize danışmanlığı yurtdisi yaz okulları hakkımzda iletişim

Click to get Flash Player
Get Adobe Flash player

or try to enable JavaScript and reload the page

Untitled Document
SNT - BOURNEMOUTH
   
snt

     Bournemouth 10 km uzanan sahiliyle İngiltere’ nin güneyinde dünyanın diğer ülkelerinden gelen öğrencilere ev sahipliği yapan bir üniversite kentidir.

    SNT College Bournemouth’ un merkezinde; sahile sadece 5 dakika uzaklıkta yenilenmiş YENİ BİNAsında eğitim vermektedir. Konum olarak alışveriş merkezlerine, cafelere, bankalara, sinemalara, gece klüplerine ve 60 bilgisayarlı milli kütüphaneye de sadece yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

    SNT 12 modern sınıftan oluşmaktadır ve bütün bütün sınıfları video donanımlıdır ve klimalıdır. Ayrıca okulda çalışma odası, bilgisayar odası, sinema odası, Konuşma sınıfları, kablosuz internetin olduğu sosyal yaşam alanı bulunmaktadır. Bütün öğretmenler “Native speaker” dır ve kaliteli hocalardır. Okul aynı zamanda engelli öğrenciler için de eğitim veren sınıflar bulundurmaktadır.

                                 snt
Ücrete Dahil Olanlar:
*Her Perşembe günü öğrencilere is bulmaları konusunda yardim
*3 hafta tatil izni
*Bournemouth da Mini Tur
*Ücretsiz internet ve multi-medya kullanımı
*British Council onaylı SNT Sertifikası

 

Snt Bournemouth Dil Okulu

amerika dik okulları
avustralya dil okulu
malta dil okulu
almaya dil okulları
LiveZilla Live Help
dil okulları yurt dışı eğitim vize danışmanlığı yurt dışı staj ingiltere dil okulları amerika dil okulu avustralya dil okulu almanya dil okulu kanada dil okulu malta dil okulu irlanda dil okulu ispanya dil okulu