yurtdışı egitim vize danışmanlığı yurtdisi yaz okulları hakkımzda iletişim

Click to get Flash Player
Get Adobe Flash player

or try to enable JavaScript and reload the page

Untitled Document
BBSI- BOURNEMOUTH BUSINESS SCHOOL INTERNATIONAL
   
bbsi

    BBSI, İngiltere’nin güney bölgesinde Bournemouth şehrinin merkezinde Victoria dönemine ait iki binada öğrencilerine eğitim sunmaktadır. BSSI enstitüsünün birinci amacı uluslar arası öğrencilerin yüksek standartlarda kaliteli bir eğitim almalarını sağlamak ve onların İngiltere’de eğitimleri boyunca olumlu bir deneyim elde etmelerine yardımcı olmaktır. ISO 9001 kalite ödülü almış bir okul olarak akademik yönetim yönünden oldukça gelişmiş olan BBSI size alanında en başarılı eğitimi vermektedir.

ÖZELLİKLER

Yıl boyunca her seviyeden öğrencilerine kaliteli İngilizce dil eğitimi verir.

Öğrenciler, aynı zamanda, dilerlerse BBSI bünyesinde IELTS ve Cambridge ESOL gibi önemli sınavlara hazırlanma ayrıcalığını yaşarlar.

Profesyonel ve İşletme amaçlı programlara katılan öğrenciler ise sertifika ve diploma seviyesinde dersler alırlar.

BBSI bünyesinde çalışmakta olan Üniversite Yerleştirme Servisi de öğrencileri İngiltere’nin en iyi üniversitelerine yerleştirmede hizmet verirler. Tüm dersler yoğun İngilizce içermekte olup öğrencilere akademik ve profesyonel özellikler kazandırmaya yöneliktir.

Teknolojik olarak tam donanımlı sınıflara sahip olan BBSI 24 adet sınıfında DVD/VCR/CD, Powerpoint Projeksiyon aletine, 2 adet multi medya merkezine, Wi-Fi internet erişimine ve e-mail hizmetlerine sahiptir. Sınıfların maksimum öğrenci kapasitesi 12’dir. Öğrencilerin kullandıkları ortak alanda uydu televizyon, internet erişimi, kütüphane bulunmaktadır.

Gün içerisinde düzenlediği aktiviteler öğrencilerin birbirlerini tanımasına ve kaynaşmasına yardımcı olmaktadır. Futbol turnuvaları, oyun geceleri, Beach Volley turnuvaları, kahve kulübü, piknik, müze gezileri, Londra tiyatroları turu ve günlük geziler bunlardan bazılarıdır. 

Öğrenciler kurs bitiminde BBSI Genel İngilizce Sertifikası ile ödüllendirilirler.

 

 


İNGİLİZCE DİL KURSLARI

GENEL İNGİLİZCE: Haftada 20 saat. Elementary (Başlangıç) – Advanced (İleri) düzeye kadar olan tüm kurlar mevcuttur.

YARI YOĞUN İNGİLİZCE: Haftada 24 saat. Elementary (Balangıç) – Advanced (İleri) düzeye kadar olan tüm kurlar mevcuttur.

YOĞUN İNGİLİZCE: Haftada 30 saat. Intermediate (Orta)  – Advanced (İleri) düzeye kadar olan tüm kurlar mevcuttur.
12 haftalık GE 30 programına katılan öğrenciler aynı zamanda da arasında ESOL, FCE, CAE ve BEC gibi İngilizce sınavlarına girebilecek duruma gelirler. GE 30 öğrencileri haftalık olarak düzenlenen English Language Workshoplarına katılarak İngilizce bilgilerini pratiğe dönüştürebilirler.
Öğrenciler BBSI’a ulaştıktan sonra teste ve mülakata tabi tutulurlar ve bunların sonucuna göre sınıflara yerleştirilirler.

Kurs yapısı ve içeriği:
Haftada 10 ders gramer
Haftada 2 ders kelime bilgisi
Haftada 4 ders okuma ve yazma
Haftada 4 ders konuşma ve telaffuz
Haftada 4 ders (sadece GE 24 ) ek okuma, dinleme ve konuşma  
Haftada 10 ders (sadece GE 30) FCE, CAE ya da BEC kurslarından birisine yönelik ders

Akademik İngilizce ve IELTS Sınavına Hazırlık

Akademik İngilizce ve IELTS sınavına hazırlık kursları haftada 30 saatlik derslerden oluşur. İngilizce seviyesi orta dereceli ( Intermediate) ve üzeri olan öğrencilere açıktır. Öğrenciler kurslara her Pazartesi günü başlayabilirler. Bu kursa katılan öğrenciler yoğun bir sosyal ve aktivite programından yararlanırlar.

Kurs yapısı ve içeriği:
Haftada 6 ders gramer
Haftada 4 ders kelime bilgisi
Haftada 4 ders okuma ve yazma
Haftada 4 ders konuşma ve dinleme
Haftada 2 ders telaffuz
Haftada 10 ders IELTS sınavına hazırlık ve akademik beceri
Öğrenciler kurs bitiminde BBSI Genel İngilizce Sertifikası ile ödüllendirilirler

İŞ İNGİLİZCESİ

    Kurs süresi 4 hafta ile 12 hafta arasında değişir. Uluslar arası öğrencilerin profesyonelleştikleri alanda kullanmaları gereken İngilizceye yönelik olan bu kurslar haftada 30 saatlik ders programından oluşur. Bu kurslara İngilizce seviyesi Intermediate ya da üzeri olan (IELTS min. 5.0) öğrenciler katılabilirler. Bu programın amacı uluslar arası düzeyde iş İngilizcesini öğretmektir. Sunduğu çok çeşitli aktivitelerle akademik ve profesyonel hayata ilişkin pek çok deneyim kazanırlar.

    Kurs yapısı ve içeriği
Haftada 20 ders iletişim ve işletme becerileri
Haftada 10 ders FCE, CAE ya da BEC kurslarından birisine yönelik ders

    Bu kurs çerçevesinde
Sözlü iletişim, Anlaşma, Toplantı, Sunum, Telefon görüşmesi, Raporlama, Tartışma gibi konularda beceriler kazanılır.

    Başlıca Alanlar
Finans ve bankacılık, Uluslar arası ticaret ve hukuk, Market araştırması, İşe alım, Organizasyon yapısı, İş etiği, Yaratıcılık, Müşteri hizmetleri, Ürün, Seyahat, Kültürel farkındalık, Kalite, Liderlik

amerika dik okulları
avustralya dil okulu
malta dil okulu
almaya dil okulları
LiveZilla Live Help
dil okulları yurt dışı eğitim vize danışmanlığı yurt dışı staj ingiltere dil okulları amerika dil okulu avustralya dil okulu almanya dil okulu kanada dil okulu malta dil okulu irlanda dil okulu ispanya dil okulu