yurtdışı egitim vize danışmanlığı yurtdisi yaz okulları hakkımzda iletişim

Click to get Flash Player
Get Adobe Flash player

or try to enable JavaScript and reload the page

Untitled Document
BRISBANE
   
lsi amerika

    Nefes kesen manzaraları, kendine özgü mutfak lezzetleri, sunmuş olduğu rahat yaşam tarzı ve kültürel zenginliğiyle Avustralya dünyadaki en güzel ülkelerden bir tanesidir. Brisbane ise bu ülkenin en heyecan verici şehirlerinden bir tanesidir. Queensland’ in başkenti olan Brisbane’de herkesin zevkine uygun aktiviteler bulmak mümkündür.

    LSI, Brisbane’ in tam merkezinde, tarihi bir binada eğitim vermektedir. Okul restoranlara,  cafelere, alışveriş merkezlerine ve ulaşım araçlarına sadece yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Sınıflar klimalı ve full donanımlıdır. Okul konumu itibariyle şehrin her yerine rahatlıkla ulaşım sağlamaktadır ve öğrencilerine kütüphane, ücretsiz internet, mutfak, çalışma odası, bilgisayar odası olanakları sunmaktadır. Brisbane canlı yaşam tarzıyla alışveriş merkezlerinden çeşitli sanat gösterilerine kadar birçok aktiviteye olanak sağlamaktadır ve LSI da aktivite programı dâhilinde öğrencilerini bu olanaklardan yararlandırmaktadır. Bunun dışında spor aktiviteleri ve diğer şehirlere yapılan hafta sonu gezilerine katılmak da mümkündür.

    LSI, haftada 20 ve 30 ders olmak üzere genel ve yoğun İngilizce programları sunmaktadır. Daha uygun fiyatlar isteyen öğrencileri için de öğleden sonra kursları sunmaktadır. LSI aynı zamanda sınava hazırlık kursları ve üniversite yerleştirme programları ile birçok öğrencinin üniversite eğitimine adım atmasında yardımcı olmuştur.

Konaklama Tipleri

    Avustralya’da hayatın nasıl olduğunu öğrenmenizi sağlayacak, arkadaş canlısı ve rahat ortamlar sunan özenle seçilmiş aileler yanında kalabilir, dünyanın birçok yerinden arkadaş edinebileceğiniz tek veya çift kişilik yurt odalarında, otellerden daha ekonomik olan pansiyon/hostellerde veya okula yakınlarında bir otelde konaklayabilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Kursları

          Standart İngilizce Kursulsi dil okulu

          Yoğun İngilizce Kursu

          Grup ve Birebir Özel Ders içeren Kurslar

Sınav Hazırlık Kursları

          TOEFL Hazırlık Kursu

          TOEIC Hazırlık Kursu

          IELTS Hazırlık Kursu

          Cambridge Sınav Hazırlık Kursu

Profesyonellere Yönelik Executive Kurslar

          Birebir Executive Dersler

          9 Günlük Kompakt Kurs (Yoğun Birebir Özel Dersler)

Özel Amaçlı İngilizce Kursları

          Öğretmenlere Yönelik İngilizce Kursları

50 + Yaş Kursları

 


   Brisbane Dil okulu

amerika dik okulları
avustralya dil okulu
malta dil okulu
almaya dil okulları
LiveZilla Live Help
dil okulları yurt dışı eğitim vize danışmanlığı yurt dışı staj ingiltere dil okulları amerika dil okulu avustralya dil okulu almanya dil okulu kanada dil okulu malta dil okulu irlanda dil okulu ispanya dil okulu