yurtdışı egitim vize danışmanlığı yurtdisi yaz okulları hakkımzda iletişim

Click to get Flash Player
Get Adobe Flash player

or try to enable JavaScript and reload the page

Untitled Document
MIAMI DİL OKULU
   
sprachcaffe

   ''Güneş eyaleti'' olarak adlandırılan Florida'nın en ünlü sahil kenti Miami'dir. Tatilcilerin hayalindeki tatil beldesi harika plajlara, eğlence ve dinlence tesislerine sahiptir.


    
Miami uluslararası alışveriş ve ticaret merkezidir. Bu sebeple de birçok ülkeden gelmiş insanlarin kültürlerinin kaynaşmasından oluşmuş renkli bir kimliğe sahiptir.
Okul Maiami'nin "Wall Street" olarak bilinen Brickell Avenue'den sadece bir blok uzaklıkta, Miami'nin merkezindedir. Sınıfların büyük çoğunluğunun bulunduğu 18. kattan öğrenciler okyanus manzarasının keyfini çıkarabilirler. Komplex içersinde öğrencilerin faydalanabilecekleri 2 yüzme havuzu, Jakuzzi, fitness merkezi ve restoranlar bulunmaktadır.

     Miami'deki okulumuzda Arjantin, Brezilya, Kolombiya, Fransa, Almanya, Italya, Kore, Peru, Rusya, Suudi Arabistan, Ispanya, Türkiye ve Venezuella gibi bir çok ülkeden öğrenciler eğitim almaktadırlar.

Dil Okulumuzun Donanımı
                                                            
Miami dil okulumuz modern ve tam donanimlidir.

Resepsiyon  

10 tane geniş sınıf

15 bilgisayarı olan internet odası

Kafeterya

Aktiviteler

Miami ders dışında öğrencilere sayısız aktivite sunmaktadır. Ders dışı zamanınızı müzelere, sinema, tiyatroya ya da plaja giderek değerlendirebilirsiniz. Böylece hem boş zamanlarınızı değerlendirmiş hem de pratik yapma imkânina sahip olmuş olacaksınız.

 


Miami Dil Okulu

amerika dik okulları
avustralya dil okulu
malta dil okulu
almaya dil okulları
LiveZilla Live Help
dil okulları yurt dışı eğitim vize danışmanlığı yurt dışı staj ingiltere dil okulları amerika dil okulu avustralya dil okulu almanya dil okulu kanada dil okulu malta dil okulu irlanda dil okulu ispanya dil okulu