yurtdışı egitim vize danışmanlığı yurtdisi yaz okulları hakkımzda iletişim

Click to get Flash Player
Get Adobe Flash player

or try to enable JavaScript and reload the page

Untitled Document
ELS DİL OKULU
   
els dil okulları

    İlk merkezini 1961’de açan ELS Dil Okulları Kampus bazlı İngilizce dil öğrenim merkezlerinin dünyadaki en geniş ağına sahiptir.  Amerika Birleşik Devletlerinin 51 Eyaletinde bulunan okullarında 140 ülkeden gelen uluslararası öğrencilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir ve en hızlı İngilizce öğreten merkez olarak seçilmiştir.


   
ELS eğitim merkezleri, bulundukları ildeki en seçkin üniversitelerin kampusünde yer almaktadır ve ELS’ de okuyan bütün öğrenciler diğer üniversite öğrencileri ile aynı imkânlardan faydalanabilmekte ve gerçek Amerikalı insanlarla aynı ortamda bulunabilmektedir. Bu da öğrencilerin okul dışı aktivitelerinde İngilizcelerini en doğru şekilde pratik edebilmelerini sağlamaktadır.

Ayrıca ELS, ABD üniversitelerine başvurularda tam destek ve danışmanlık sağlayan kapsamlı bir Üniversite Yerleştirme Hizmeti sunmaktadır. ELS’nin 550’den fazla ABD üniversitesi ile olan iş birliği anlaşması sayesinde öğrenciler, okullara kabul edilmeleri için gereken İngilizce yeterliliklerini ELS ileri seviyelerini tamamlayarak ya da ELS merkezlerinde sunulan TOEFL® iBT veya IELTS™ sınavlarına girerek yerine getirebilirler.

Amerika’da dil eğitiminden sonra üiversitei programı planlıyorsanız, kariyerinizde ilerlemek için İngilizceye gereksiniminiz varsa ya da sadece İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız ELS amacınıza ulaşmanızda en doğru adres olacaktır!

                            

ELS Üniversite Yerleştirme Servisi

ELS Üniversite Yerleştirme Servisi (UPS) daha ülkenizden ayrılmadan size uygun bir üniversite ya da yüksekokul bulmanızda yardımcı olur.
UPS’in hizmetleri:

Üniversite Anlaşmaları – ELS’nin 550’den fazla yüksekokul ve üniversite ile yaptığı anlaşmalardan yararlanabilir ve böylece İngilizce yeterliliğinizi ispatlamadan önce koşullu kabul alabilirsiniz.

Koşullu Kabul – UPS istediği okula İngilizce yeterlilik belgesi olmadığı için kabul alamayan öğrencilerin okula koşullu kabul edilmesini garantiler. Bu uygulama, Ortak, Lisans ve Yüksek Lisans dereceleri için geçerlidir.

Belge Süreci – ELS seçtiğiniz okul(lar) ile tüm başvuru ve yazışmalarınızı yürütür.

Bilgilendirme – ELS sizi koşullu kabulünüz konusunda bilgilendirerek kabul evraklarınızı danışmanlık acentenize ya da size ulaştırır.

Danışmanlık – UPS departmanı, öğrencilerin eğitim hedeflerini en iyi şekilde karşılayan kurumları seçmelerine yardım eden ABD Yüksek Eğitim uzmanlarından oluşuyor.

 

Els Dil Okulu

amerika dik okulları
avustralya dil okulu
malta dil okulu
almaya dil okulları
LiveZilla Live Help
dil okulları yurt dışı eğitim vize danışmanlığı yurt dışı staj ingiltere dil okulları amerika dil okulu avustralya dil okulu almanya dil okulu kanada dil okulu malta dil okulu irlanda dil okulu ispanya dil okulu